header images
Контроль та відповідальність

Закупівля № UA-2021-01-19-001922-c

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі

   Набір для визначення хлорамфеніколу (Код НК 024:2019 30406 - Набір реагентів для вимірювання хлорамфеніколу), спайк розчин хлорамфенікол (Код НК 024:2019 30406 - Набір реагентів для вимірювання хлорамфеніколу) 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

    Якісні та технічні характеристики обумовлені тим що даний набір використовується для кількісного визначення хлорамфеніколу у зразках м’яса, молока, сухого молока, молочних продуктів, яєць, меду, креветок, риби, сечі плазми, сироватки крові та корму. Для даної тест-системи розроблена методика визначення, яка внесена до сфери акредитації Вінницької РДЛДПСС.

Обгрунтування бюджетного призначення

    Закупівля проводиться на підставі фактичних показників минулого бюджетного року, з урахуванням запланованих поточних завдань, потреб та у межах затверджених орієнтовних обсягів фінансування на 2021р.

Обгрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі

  Розрахунок очікуваної вартості обумовлений статистичними даними про використання набору для визначення хлорамфеніколу при проведенні відповідних досліджень протягом минулого року. При цьому на підставі отриманих під час моніторингу вивчення ринкових діючих цін на набір для визначення хлорамфеніколу було зроблено розрахунок очікуваної вартості.

Номер телефону

(432) 52-09-84

E- mail:

vinoblvetmed@ukr.net

Адреса:

21036 м. Вінниця, вул. Праведників світу, 19