header images
Контроль та відповідальність

Відділ профілактики і діагностики незаразних хвороб та моніторингу досліджень

Посада

Імя

Телефон

E-mail

Завідувач відділу

 

52-09-84

vinoblvetmed@ukr.net

 

Основні функції відділу:

Вивчення та аналіз проведення весняної та осінньої диспансеризації корів, їх фізіологічного стану, результатів біохімічного дослідження крові, дослідження кормів, проведення санації тваринницьких приміщень.

Організація та проведення заходів, направлених на профілактику, діагностику і ліквідацію незаразнихійних захворювань та поліпшення ветеринарно-санітарного стану тваринництва.

Проведення аналізу планів та звітів управлінь ветеринарної медицини у районах та містах обласного значення, районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини з незаразних хвороб, відтворення стада, санації тваринницьких приміщень, заготівлі та використання лікарських рослин.

Контроль за проведенням досліджень корів на субклінічні мастити, щомісячно прийняття звітності, аналіз звітності та надання інформації про проведену роботу.

Надання методичної, практичної та консультативної допомоги спеціалістам ветеринарної медицини з питань встановлення та уточнення діагнозу з незаразних хвороб сільськогосподарських тварин і птиці.

Участь в розробці та організації спільно з територіальними органами ветеринарної медицини профілактичних, діагностичних заходів з питань профілактики  незаразних хвороб, відтворення стада та неплідності.

Участь в проведенні навчань,  семінарів, підвищенні кваліфікації спеціалістів ветеринарної медицини з питань профілактики, діагностики та ліквідації незаразних захворювань тварин та неплідності, дослідження корів на субклінічні мастити.

Прийняття участі в проведенні розслідувань у випадку загибелі тварин внаслідок отруєння, вжиття заходів по ліквідації наслідків отруєнь, розробка заходів щодо недопущення захворювання тварин по причині отруєння.

Узагальнення  звітності  з питань збереженості поголів’я корів та відтворення поголів’я великої рогатої худоби.                           

Організація та проведення перевірок по контролю за роботою пунктів штучного осіменіння,  впровадження передового досвіду з питань діагностики, профілактики та лікувальної роботи з незаразних хвороб.

Комісійне проведення перевірок  ліцензіатів по дотриманню Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності  оптової, роздрібної торгівлі ветеринарними медикаментами і препаратами, ветеринарної практики.

Впровадження рекомендацій  по діагностиці, профілактиці та лікуванню хвороб незаразної етіології та неплідності.

Номер телефону

(432) 52-09-84

E- mail:

vinoblvetmed@ukr.net

Адреса:

21036 м. Вінниця, вул. Максимовича, 19