header images
Контроль та відповідальність

Паразитологічний відділ

Посада

Імя

Телефон

E-mail

Завідувач відділу

Брізицький Олександр Борисович

52-09-84

vinoblvetmed@ukr.net

 

Завдання відділу:

  • Паразитологічний відділ проводить діагностичні дослідження на нематодозні, трематодозні, цестодозні, протозоозні, арахно-ентомозні захворювання тварин та паразитарні хвороби риб.
  • На базі відділу проводиться стажування лабораторних фахівців ветеринарної медицини. Надається методична допомога, щодо діагностики паразитологічних захворювань з виїздом на місця. Відділ організовує та проводить семінари всеукраїнського, обласного та районного рівня. Здійснює розробку нормативно-правових документів (інструкцій, методичних вказівок, плакатів), публікує статті у фахових виданнях, тематичних журналах та газетах.
  • Відділом проводиться аналіз та узагальнення статистичної звітності з паразитарних захворювань на території України з метою визначення епізоотичної ситуації. Розробляються плани ліквідації та моніторингові програми.що до попередження та розповсюдження захворювань.
  • Проводить апробацію нових методів діагностичних досліджень, обладнання та реактивів з метою впровадження їх в практичну лабораторну діяльність ветеринарної медицини.
  • Проводить  стажування лікарів та лаборантів лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, офіційних лікарів м’ясопереробних і рибопереробних підприємств по питаннях ветеринарно-санітарної експертизи, ветсаноцінки туш та внутрішніх органів тварин.

Номер телефону

(432) 52-09-84

E- mail:

vinoblvetmed@ukr.net

Адреса:

21036 м. Вінниця, вул. Максимовича, 19