header images
Контроль і відповідальність

Шановні колеги!

Від імені головного управління ветеринарної медицини у Вінницькій області 
щиро вітаю Вас з професійним святом –

Днем працівників ветеринарної медицини України

  Великої шани і поваги заслуговує Ваша самовіддана і така важлива для людей, всього суспільства праця по захисту території країни від занесення інфекційних хвороб, підтриманню епізоотичного благополуччя держави. Ветеринарія безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках. Від результатів вашої роботи залежить безпека продуктів, а отже, й здоров’я людей, які їх споживають.

Приємно відзначити ріст авторитету спеціалістів ветеринарної медицини як у нашій державі, так і у міжнародних організаціях та інших державах світу.

Ми законно пишаємося сьогоднішніми  успіхами  ветеринарної медицини і з вдячністю згадуємо людей, які у різні часи доклали всіх зусиль для її встановлення, розвитку, дієздатності.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, доброго настрою, злагоди у сім’ях та колективах, енергії й наснаги, подальших успіхів у нелегкій , але в край потрібній праці для процвітання нашої держави !


Начальник головного управління
ветеринарної медицини   
у Вінницькій області                                                                                                         Г.П. Сидорук

Номер телефону

(432) 52-09-84

E- mail:

vinoblvetmed@ukr.net

Адреса:

21036 м. Вінниця, вул. Максимовича, 19